Påmeldte klubber

Listen oppdaterer seg etterhvert som klubbene melder seg på.

Landskamper mot Sverige:
- Neste landskamper er 13. januar, 27. februar og 10. mars 2020

Brukerveileding påmelding

mandag 3.2

Arendals BK
Austevoll BK
Bergen Akademiske BK
BK 1933 Hammerfest
BK Grand
BK Tempo
Haga og Aurskog BK
Harstad S&BK
Hjerter Fire
Kløver Ess
Kopervik BK
Lærdal BL
Lørenskog BK
Melhus BK
Nordfjordeid BK
Os BK
Rendalen BK
Steinkjer BK
Stranda BK
Stryn BK
Vestvågøy BK

torsdag 6.2

Alta BK
BK Augvald
BK Mix Tromsø
Bodø BK
Dombås BK
Egersund BK
Fjerdingstad BK
Gol BK
Gro BK
Gudbrandsdal BK
Horten BK
Inderøy BK
Indre Hardanger BK
Jessheim BK
Koppang BK
Larvik BK
Lillesand BK
Lundamo BK
Lågen BK
Myra BK
Møstknektene
Nærbø BK
Oppdal BK
Rena BK
Rælingen BK
Sarpsborg BK
Sinsen BK
Ski BK
Stokmarknes BK
Søvik BK
Vestnes BK

onsdag 12.2

BK Norrøna
Brandbu BK
Departementenes BK
Grong BK
Hamar BK
Leirfjord BK
Melandsknekten BK
Otta BK
Skånland BK

tirsdag 18.2

Berkåk BK
Birkeland BK
BK 1933 Tromsø
BL Strileknekten
Engerdal BK
Evje BK
Golia BK
Harestua BK
Hauge BK
Horten BK
Høybråten BK
Kolbotn BK
Larvik BK
Lødingen BK
Molde BK
Mosjøen BK
Måløy BK
Nesbyen BK
Nesodden BK
Nittedal BK
Nøtterøy BK
Sandefjord BK
Sjømannsbridgen DB BK
Soon BK
Sortland BK
Verdal BK
Øyestad BK
Åsane BK

mandag 24.2

Arendals BK
Bergen Akademiske BK
BK 1933 Hammerfest
BK Grand
BK Tempo
Harstad S&BK
Kopervik BK
Lørenskog BK
Melhus BK
Nordfjordeid BK
Os BK
Rendalen BK
Steinkjer BK
Stranda BK
Vestvågøy BK

torsdag 27.2

BK Augvald
BK Mix Tromsø
BK Ruterknekt
Bodø BK
Dombås BK
Egersund BK
Gol BK
Gro BK
Gudbrandsdal BK
Horten BK
Jessheim BK
Koppang BK
Larvik BK
Lillesand BK
Lundamo BK
Lågen BK
Myra BK
Oppdal BK
Rena BK
Rælingen BK
Sinsen BK
Ski BK
Stokmarknes BK
Søvik BK
Vestnes BK

onsdag 4.3

BK Norrøna
Brandbu BK
Departementenes BK
Grong BK
Hamar BK
Leirfjord BK
Melandsknekten BK
Otta BK

tirsdag 10.3

Berkåk BK
Birkeland BK
BK 1933 Tromsø
BL Strileknekten
Engerdal BK
Evje BK
Golia BK
Harestua BK
Hauge BK
Larvik BK
Lødingen BK
Molde BK
Mosjøen BK
Måløy BK
Nesbyen BK
Nittedal BK
Nøtterøy BK
Sandefjord BK
Sjømannsbridgen DB BK
Soon BK
Sortland BK
Verdal BK
Øyestad BK

mandag 16.3

Bergen Akademiske BK
BK 1933 Hammerfest
BK Grand
BK Tempo
Harstad S&BK
Hjerter Fire
Kløver Ess
Kopervik BK
Lørenskog BK
Melhus BK
Os BK
Rendalen BK
Steinkjer BK
Stranda BK
Vestvågøy BK

torsdag 19.3

BK Mix Tromsø
Bodø BK
Dombås BK
Egersund BK
Gol BK
Gro BK
Gudbrandsdal BK
Inderøy BK
Koppang BK
Larvik BK
Lillesand BK
Lundamo BK
Lågen BK
Oppdal BK
Rena BK
Rælingen BK
Sinsen BK
Ski BK
Søvik BK
Vestnes BK

onsdag 25.3

BK Norrøna
Brandbu BK
Departementenes BK
Grong BK
Hamar BK
Leirfjord BK
Melandsknekten BK
Otta BK
Skånland BK

mandag 20.4

Bergen Akademiske BK
BK 1933 Hammerfest
BK Grand
BK Tempo
Harstad S&BK
Kopervik BK
Lørenskog BK
Melhus BK
Os BK
Rendalen BK
Stranda BK
Vestvågøy BK

tirsdag 21.4

Berkåk BK
Birkeland BK
BK 1933 Tromsø
BL Strileknekten
Engerdal BK
Evje BK
Fredrikstad BK
Golia BK
Harestua BK
Hauge BK
Kolbotn BK
Larvik BK
Lødingen BK
Molde BK
Mosjøen BK
Måløy BK
Nesbyen BK
Nesodden BK
Nittedal BK
Nøtterøy BK
Sandefjord BK
Sjømannsbridgen DB BK
Soon BK
Sortland BK
Øyestad BK

onsdag 22.4

BK Norrøna
Departementenes BK
Hamar BK
Leirfjord BK
Melandsknekten BK
Otta BK
Skånland BK

torsdag 23.4

BK Mix Tromsø
Bodø BK
Dombås BK
Egersund BK
Fjerdingstad BK
Gol BK
Gro BK
Gudbrandsdal BK
Koppang BK
Larvik BK
Lillesand BK
Lågen BK
Myra BK
Nærbø BK
Rena BK
Rælingen BK
Sinsen BK
Ski BK
Søvik BK
Vestnes BK